Algas registreerumine koolitusele “Kestlikkuse eksperdist koolitajaks”!

Kliimamuutused, kestliku arengu eesmärgid, taastav põllumajandus, elurikkus, ringmajandus, ESG – tead eksperdi tasemel vähemalt mõnda neist teemadest ja oskad enesekindlalt lisaks muid juurde nimetada? Kas aegajalt keskkonnaeksperdina pead ka teisi koolitama ja õpetama? Kui vastasid jah, siis see koolitus on just Sulle!

Registreeru siin kuni 19. detsembrini!

Zero Waste koolitaja koolituse õppekava baasil loodud koolitusel keskendume sellele kuidas efektiivselt õpetada nii, et see toetaks seda kuidas meie aju uusi teadmisi omandab. Koolituse tulemusena oskad aidata inimestel oma ekspertvaldkonda paremini mõista!

Koolituse teemad: 

  • õpetamise põhitõed ja kuidas mälu töötab; 

  • kuidas arvestada õppijate vajadustega ja luua motiveerivat õpikeskonda; 

  • kuidas aidata muuta õppijate valearusaamu ehk väärmõisteid;

  • kuidas õpetada tõhusalt keskkonnateemasid;

  • kuidas õppimist paremini hinnata. 

Koolituse fookuses on täiskasvanud õppijad, kuid käsitletavad põhimõtted on üldjoontes universaalsed ning rakendatavad ka teistes vanustes õppijatele. Koolitus on suunatud koolitusoskuste arendamisele, kuid annab ka võimaluse valdkonna ekspertidele omavahel võrgustumiseks ning kogemuste jagamiseks. 

Keda ootame osalema? 

  • töötad eksperdina (sh vabatahtlikuna) mõnes keskkonna või jätkusuutlikkuse valdkonnas; 

  • Sul on mõningaid kogemusi õpetamise ja töötubade läbiviimisega;

  • soovid arendada oma koolitusoskuseid, et Su koolitused ja ettekanded oleksid mõjusad ning paneksid osalejaid kaasa mõtlema ja teemasid paremini mõistma.

Koolituse tasu 30. novembrini on 850 eurot + KM (alates 1. detsembrist 925 eurot + KM), mis sisaldab koolitust, õppematerjale ja kohapealsete koolituspäevade kohvipause. Hinnas ei sisaldu lõunasöögid.

Koolituse toimumisajad:

  • 15. jaanuar – kohapealne koolituspäev Tallinnas kl 10-16

  • 23. jaanuar, 30. jaanuar, 6. veebruar – koolitussessioonid veebis (üks sessioon 3h) 

  • 19.-21. veebruar – kohapealsed koolituspäevad Tallinnas kl 9.30-17.00

  • Lisaks õppesessioonidele tuleb arvestada ka iseseisva töö mahuga 1-2 h nädalas. 

Koolituse tunnistuse saamiseks on vajalik koolitusel osalemine vähemalt 80% ulatuses.

Kas see koolitus on Sulle ja mida siit saad? 

Sellele vastavad eelmise koolituse osalejad: 

“Antud koolitusel mõistad, kuidas inimese aju õpib. See võimaldab sul oma koolitusi planeerida selliselt, et neist osalejaile ka reaalne kasu tekib. Ülipraktiline ja hästi korraldatud koolitus. Kui tahad mugavat ja passiivset loengut, siis see koolitus pole sulle 😊” 

Katarina Papp, RingKarp ja Tallinna Strateegiakeskus 

“Sellelt koolituselt saad tagasi tunduvalt rohkem, kui sinna sisse oled nõus panema. Kui ise ei panusta, ei tasu ka tulu oodata. Kui aga ise panustada, siis tagasi saab kordades rohkem.”

Janet Väärtnõu, Saare Arenduskeskus 

“Koolitaja koolitus oli minu jaoks silmiavav, sest nägin viise, kuidas võiks tegelikult üks koolitamine ja õppimine välja näha. Selline lähenemine annab konkreetse suuna, kuidas üles ehitada sellist koolitust, millest kokkuvõttes ka midagi päriselt õppijatele meelde jääks.”

Mihkel Tamm, Swedbank 

Registreeru siin kuni 19. detsembrini!

Koolituse koolitajad:

Kadri Kalle on kestlikkuse teemadega tegelenud üle 15 aasta, õpetanud keskkonnateemasid viies Eesti kõrgkoolis, teinud koolitusi nii Euroopa, Aasia kui Aafrika õppegruppidele. Ta on täiendanud end hariduspsühholoogias TLÜs ja on üks Zero Waste koolituskäsiraamatu autoreid. 

Mayri Tiido on 12-aastase kogemusega kutsega täiskasvanute koolitaja (tase 6) ja ettevõtja. Ta on sertifitseeritud ringdisaini meetodi CIRCO koolitaja Eestis ja täiendanud end Ringsete Ärimudelite Innovatsiooni teemal Cambridge’i ülikoolis. Lisaks on ta külalisõppejõud Estonian Business Schoolis ja Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis jätkusuutlikkuse ja ringmajanduse teemadel.

Previous
Previous

Kuidas muutuda ringmajandavaks, kui me ei mõõda kõige olulisemat?

Next
Next

Teeme Ära SA sai uue juhi ning keskendub suunamuutusele